Twitter īsziņas
    Kompetences Pieredze    

Kompetences

         

Pieredze

SIA „LAK 4” kodolu veido speciālisti, kas savā jomā ir sasnieguši ekspertu kompetenci. Mēs pastāvīgi pilnveidojam un papildinām savas zināšanas un iemaņas un cenšamies sniegt saviem esošajiem un potenciālajiem klientiem viskompetentākos padomus.

Scala programmatūra 

Mūsu galvenā darbības joma ir sistēmas „iScala” biznesa vadības risinājumu ieviešana, un mēs droši varam apgalvot, ka savas darbības laikā esam ieguvuši ne tikai dziļas zināšanas par programmatūras „iScala” uzbūvi un struktūru, bet arī sakrājuši lielu pieredzi tās ieviešanā Latvijā strādājošos uzņēmumos. 

Papildus risinājumu izstrāde iScala programmatūrai 

Pēc klientu specifiskām prasībām sagatavojam papildus rīkus dažādu datu apstrādei to integrācijai ar citām klienta vai tā sadarbības partnera informācijas sistēmām.  Vēl viena mūsu uzņēmuma specializācija ir sistēmā „iScala” integrējamo papildu moduļu izstrāde: mēs regulāri piedāvājam „iScala” lietotājiem arvien jaunus risinājumus statistikas, nodokļu, algas un citu atskaišu veidošanai, kā arī esam ieguvuši lielu pieredzi pasūtītāja vajadzībām atbilstošo „iScala” papildinājumu izstrādē. 

Integrācijas risinājums Scala Connectivity  

Mūsdienu biznesa vide bieži vien prasa vairāku elektronisko sistēmu un risinājumu apvienošanu. Mūsu speciālistiem ir pieredze citu ražotāju programmatūras integrācijā sistēmā „iScala”, izmantojot „iScala Connectivity” risinājumus. 

IT audits 

Mēs veicam arī vispārējo uzņēmuma IT sistēmas auditu, sniedzot kompetentu, pamatotu un objektīvu atskaiti par tās stiprajām un vājām pusēm, ieteicamiem pilnveidojumiem un modernizācijas pasākumiem.