Twitter īsziņas

    Programmatūra iScala Papildus risinājumi iScala Hospitality    

Produkti

           

Procesu pārskatāmība visā uzņēmumā

„iScala” ir daudzfunkcionāla biznesa vadības programmatūra vidēja un liela izmēra vietējiem un starptautiskiem uzņēmumiem. Pateicoties „iScala”, biznesa procesi uzņēmumā kļūst caurspīdīgāki, kas padara to vadību pārskatāmāku un efektīvāku. „iScala” ļauj vienuviet apkopot informāciju par to, kas notiek visās uzņēmuma nodaļās un filiālēs, tādējādi nodrošinot vadībai un atbildīgajiem darbiniekiem aktuālu un pilnīgu informāciju, kas palīdz pieņemt savlaicīgus un pamatotus biznesa lēmumus. 

Operāciju efektivitātes paaugstināšana

„iScala” risinājumi ļauj ievērojami paaugstināt arī uzņēmuma ikdienas operāciju efektivitāti – no klientu attiecību un piegādes ķēdes vadības līdz pat finanšu atskaitēm un analīzei. Piemēram, praktiski visu nozaru ražošanas un tirdzniecības uzņēmumiem piemērotie piegādes ķēdes vadības instrumenti palīdz optimizēt iepirkumu procedūras, izvēlēties katrā atsevišķā situācijā vispiemērotāko sagādes metodi un samazināt izmaksas.

Atskaites un analīze

Plašās finanšu un statistikas atskaišu sagatavošanas funkcijas nodrošina iespēju veikt padziļinātu uzņēmuma darbības analīzi un pamatotu uzņēmuma darbības un resursu plānošanu.

Pielāgojamība konkrētām prasībām

Sistēmas „iScala” daudzmoduļu struktūra ļauj to operatīvi pielāgot uzņēmuma darbības specifikai, izmaiņām uzņēmuma darbībā, kā arī likumdošanas un normatīvo aktu grozījumiem. SIA „LAK 4” piedāvā „Scala” lietotājiem arī uzņēmuma speciālistu izstrādātus papildu rīkus LR likumdošanā paredzēto atskaišu sagatavošanai.

Scala Hospitality

Līdzās pamata „iScala” programmatūrai, mūsu uzņēmums piedāvā arī specializēto kompleksu „iScala Hospitality”, kas ir paredzēts viesnīcu, kūrorta kompleksu, restorānu un klubu tīklu darbības vadīšanai. 

Personālvadības sistēma

Piedāvājam klientiem ar iScala algas aprēķina moduli integrētu personālvadības sistēmu, kura nodrošina Jūsu uzņēmumā personāla datu uzskaiti atbilstoši LR likumdošanai. Sistēma atvieglo līgumu un rīkojumu sagatavošanu un nepieciešamās informācijas apkopošanas procesu.  Vienoti ar algas aprēķina moduli veic atvaļinājumu dienu kontroli. Personālvadības sistēma nodrošina darbinieku apmācību plānošanu un kontroli. Sīkāk par SIA „LAK 4” piedāvātajiem produktiem lasiet attiecīgajās mūsu mājaslapas sadaļās.